Apollo XIII (7.x-1.0-unstable1) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Description
sv: Beskrivning

en: more
sv: mer

en: Priority
sv: Prioritet

en: error
sv: fel

en: Projects
sv: Projekt

en: Reset
sv: Återställ

en: Category
sv: Kategori

en: Assigned
sv: Tilldelad

en: Search for
sv: Sök efter

en: Submitted by
sv: Inskickat av

en: Page
sv: Sida

en: active
sv: aktiv

en: Desc
sv: Fallande

en: Other
sv: Övriga

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Created date
sv: Skapad datum

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: critical
sv: kritisk

en: Apply
sv: Applicera

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Offset
sv: Kompensera

en: Creator
sv: Upphovsman

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
