Apple News (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (73 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: enabled
gl: activado

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: yes
gl: si

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Action
gl: Acción

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Download
gl: Descargar

en: File
gl: Ficheiro

en: None
gl: Ningún

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Weight
gl: Peso

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Center
gl: Centrar

en: Settings
gl: Axustes

en: edit
gl: editar

en: Export
gl: Exportar

en: Back
gl: Voltar

en: Field
gl: Campo

en: Preview
gl: Vista previa

en: Large
gl: Grande

en: Format
gl: Formato

en: never
gl: nunca

en: Text
gl: Texto

en: Layout
gl: Disposición

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Component
gl: Compoñente

en: Components
gl: Compoñentes

en: User
gl: Usuario/a

en: no
gl: non

en: Node
gl: Nodo

en: Logo
gl: Logotipo

en: Module
gl: Módulo

en: Revision ID
gl: ID da revisión

en: Published
gl: Publicado

en: Gallery
gl: Galería

en: Heading
gl: Cabeceira

en: Items
gl: Elementos

en: Nodes
gl: Nodos

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Width
gl: Ancho

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Color
gl: Cor

en: Save changes
gl: Gardar cambios

en: Source
gl: Orixe

en: Alignment
gl: Aliñamento

en: Caption
gl: Lenda

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Style
gl: Estilo

en: Standard
gl: Estándar

en: Not published
gl: Non publicado

en: Any
gl: Calquera

en: Portrait
gl: Vertical

en: Bundle
gl: Paquete

en: Post date
gl: Data de envio

en: Gradient
gl: Degradado

en: Administrative Title
gl: Título Administrativo
