Apple News (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (30 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Export
sr: Извоз

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: never
sr: никада

en: Text
sr: Текст

en: Component
sr: Компонента

en: User
sr: Корисник

en: Logo
sr: Лого

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Color
sr: Боја

en: Bundle
sr: Пакет
