Apple News (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (52 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: yes
hy: այո

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Action
hy: Գործողություն

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Download
hy: Բեռնել

en: File
hy: Ֆայլ

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Large
hy: Մեծ

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: never
hy: երբեք

en: Text
hy: Տեքստ

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: User
hy: Օգտագործող

en: no
hy: ոչ

en: Node
hy: Նոդ

en: Logo
hy: Լոգո

en: Revision ID
hy: Վերանայման ID

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Items
hy: Տարրեր

en: Width
hy: Լայնություն

en: Color
hy: Գույն

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Left
hy: Ձախ

en: Standard
hy: Ստանդարտ

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: Bundle
hy: Փաթեթ
