Apple News (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (41 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: yes
ne: हो

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Action
ne: कारवाही

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: File
ne: फ़ाइल

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Center
ne: केन्द्र

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: no
ne: हैन

en: Node
ne: नोड

en: Logo
ne: ब्याज

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Width
ne: चौडाई

en: Color
ne: रंग

en: Source
ne: स्रोत

en: Not published
ne: अप्रकाशित

en: Bundle
ne: पोका
