Apply for role (7.x-1.0-beta8) - en to az translation catalogue (37 entries)

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: E-mail
az: E-poçt

en: Approve
az: Təsdiq edin

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: more
az: daha çox

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Required
az: Tələb olunur

en: Name
az: Ad

en: Update
az: Yeniləmə

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Roles
az: Rollar

en: Role ID
az: Rol İD-si

en: Desc
az: azaldın

en: Role
az: Rollar

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Defaults
az: Defoltlar

en: users
az: istifadəçilər

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Current user
az: Cari istifadəçi

en: Link this field to its user
az: Bu sahəni istifadəçisi ilə əlaqələndirin

en: No role
az: Rol yoxdur

en: Filter the view to the currently logged in user.
az: Görünüşü hazırda daxil olan istifadəçiyə süzün.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: The name of the role.
az: Rolun adı.
