Apply for role (7.x-1.0-beta8) - en to te translation catalogue (28 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: approve
te: ఆమోదించు

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Approve
te: ఆమోదించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: deny
te: తిరస్కరించు

en: more
te: మరిన్ని

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Message
te: సందేశం

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Name
te: పేరు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: User
te: వాడుకరి

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Deny
te: తిరస్కరించు

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Optional
te: ఐచ్చికం

en: User management
te: వాడుకరుల నిర్వహణ

en: users
te: వాడుకరులు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు

en: Current user
te: ప్రస్తుత వాడుకరి

en: - All -
te: - అన్ని -
