Apply for role (7.x-1.0-beta9) - en to he translation catalogue (37 entries)

en: Status
he: מצב

en: E-mail
he: אימייל

en: Approve
he: אשר

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Message
he: הודעה

en: Required
he: נדרש

en: Name
he: שם

en: Update
he: עדכון

en: User
he: משתמש

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Roles
he: תפקידים

en: Role ID
he: מזהה תפקיד

en: Role
he: תפקיד

en: Deny
he: חסוֹם

en: Users
he: חברי האתר

en: Optional
he: אופציונאלי

en: Approved
he: מאושר

en: Pending
he: ממתינות

en: User management
he: ניהול חברי האתר

en: Removed
he: הוסר

en: users
he: משתמשים

en: Apply
he: החל

en: About
he: אודות

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Uses
he: שימושים

en: Current user
he: משתמש נוכחי

en: Link this field to its user
he: קשר שדה זה למשתמש שלו

en: This will override any other link you have set.
he: ידרוס כל קישור אחר שהגדרת.

en: No role
he: אין תפקיד

en: Delete link
he: מחיקת קישור

en: Filter the view to the currently logged in user.
he: סנן את ההיבט למשתמש המחובר כרגע.

en: Roles that a user belongs to.
he: תפקידים אליהם שייך מתמש.

en: Approve link
he: לאשר קישור
