Apply for role (7.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Subject
lt: Tema

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Message
lt: Žinutė

en: Required
lt: Privalomas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Update
lt: Atnaujinti

en: User
lt: Narys

en: User ID
lt: Nario ID

en: Roles
lt: Rolės

en: Role ID
lt: Rolės ID

en: Role
lt: Rolė

en: Deny
lt: Drausti

en: Users
lt: Nariai

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Pending
lt: Laukiama

en: User management
lt: Narių valdymas

en: users
lt: nariai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Unknown status
lt: Nežinoma būsena

en: Uses
lt: Naudoja

en: Current user
lt: Dabartinis narys

en: No role
lt: Jokios rolės

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Roles that a user belongs to.
lt: Rolės, kurias vykdo vartotojas.
