Apply for role (7.x-2.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Approve
ne: स्वीकार गर्नुहोस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Subject
ne: विषय

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: Required
ne: आवश्यक

en: Name
ne: नाम

en: Update
ne: अपडेट

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Roles
ne: भूमिका

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Optional
ne: ऐच्छिक
