Apply for role (7.x-2.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Approve
ar: الموافقة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Subject
ar: الموضوع

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Message
ar: الرسالة

en: Required
ar: ضروري

en: Name
ar: الاسم

en: Update
ar: تحديث

en: User
ar: المستخدم

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Roles
ar: الأدوار

en: Role
ar: الدور

en: Deny
ar: امنع

en: Users
ar: المستخدمين

en: Optional
ar: اختياري

en: Approved
ar: معتمد

en: Pending
ar: معلّق

en: User management
ar: إدارة المستخدمين

en: users
ar: الأعضاء

en: Apply
ar: تطبيق

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Current user
ar: المستخدم الحالي

en: This will override any other link you have set.
ar: سيلغي هذا أي رابط أخر قمت بحفظه

en: Delete link
ar: رابط الحذف
