Appointment Calendar (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Save
nl: Opslaan

en: Calendar
nl: Kalender

en: To Date
nl: Einddatum

en: Return
nl: Terugkeren

en: From Date
nl: Begindatum
