Appointment Calendar (7.x-1.4) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Filter
hy: Ֆիլտր
