Apps (7.x-1.0-beta10) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: enabled
fa: فعال

en: Status
fa: وضعیت

en: Author
fa: نویسنده

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Description
fa: شرح

en: Version
fa: نسخه

en: Continue
fa: ادامه

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Error
fa: خطا

en: Warning
fa: اخطار

en: OK
fa: موافقت

en: Details
fa: جزئیات

en: Info
fa: اطلاعات

en: Not enabled
fa: غیرفعال

en: Installing updates
fa: نصب به‌روز رسانی‌ها

en: Preparing to update your site
fa: اقدام برای به‌روز رسانی سایت شما

en: Downloading updates failed:
fa: دانلود به‌روز‌رسانی‌ها ناموفق بود:

en: Updates downloaded successfully.
fa: دانلود به‌روز‌رسانی‌ها با موفقیت انجام شد.

en: Fatal error trying to download.
fa: تلاش برای دانلود با خطا مواجه شد.

en: Downloading %project
fa: دریافت %project

en: Failed to download %project from %url
fa: دریافت %project از %url ناموفق بود.

en: Update manager
fa: به‌روز رسان
