Apps (7.x-1.0-beta15) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: enabled
ar: مُفَعَّل

en: Status
ar: الحالة

en: Author
ar: المؤلف

en: disabled
ar: معطَّل

en: Description
ar: الوصف

en: Version
ar: النسخة

en: Continue
ar: متابعة

en: Configure
ar: ضبط

en: Error
ar: خطأ

en: Revert to defaults
ar: العودة الى الإعدادت الافتراضية

en: Warning
ar: تحذير

en: OK
ar: موافق

en: Details
ar: التفاصيل

en: Info
ar: معلومات

en: Not enabled
ar: غير مُفعّل

en: Save permissions
ar: حفظ الصلاحيات

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ar: تحذير : هذه الصلاحية تؤثر على الأمن، لا تمنحها إلا للأدوار الموثوق بها.

en: Error installing / updating
ar: خطأ في التثبيت \ التحديث

en: Installed %project_name successfully
ar: تم تثبيت %project_name بنجاح

en: Downloading updates failed:
ar: فشل تحميل التحديثات:

en: Updates downloaded successfully.
ar: تم تحميل التحديثات بنجاح.

en: Fatal error trying to download.
ar: خطأ قاتل أثناء محاولة التحميل.

en: Downloading %project
ar: جاري تحميل %project

en: Failed to download %project from %url
ar: فشل في تحميل %project من %url

en: Update manager
ar: مسيّر التحديث
