Apps (7.x-1.0-beta15) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: enabled
he: פעיל

en: Status
he: מצב

en: Author
he: מחבר/ת

en: disabled
he: מושבת

en: Description
he: תיאור

en: Version
he: גירסה

en: Continue
he: להמשיך

en: Configure
he: הגדרות

en: Error
he: שגיאה

en: Revert to defaults
he: חזרה לברירות המחדל

en: Warning
he: אזהרה

en: Details
he: פרטים

en: Info
he: מידע

en: Not enabled
he: לא מאופשר

en: Save permissions
he: שמירת הרשאות

en: Config
he: קונפיג

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
he: אזהרה: יש לתת רק לתפקידים מהימנים; להרשאה זו יש השלכות על אבטחת האתר.

en: Error installing / updating
he: שגיאת התקנה / עדכון

en: Update manager
he: ניהול עדכונים
