Apps (7.x-1.0-beta15) - en to uk translation catalogue (31 entries)

en: enabled
uk: увімкнено

en: Status
uk: Стан

en: Author
uk: Автор

en: disabled
uk: вимкнено

en: Description
uk: Опис

en: Version
uk: Версія

en: Continue
uk: Продовжити

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Error
uk: Помилка

en: Revert to defaults
uk: Повернути до початкового

en: Warning
uk: Попередження

en: OK
uk: Гаразд

en: Details
uk: Подробиці

en: Info
uk: Інформація

en: Not enabled
uk: Вимкнено

en: Save permissions
uk: Зберегти повноваження

en: Config
uk: Конфіґурація

en: free
uk: вільно

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
uk: Увага: Надавати тільки довіреним ролям; це повноваження пов’язане з безпекою.

en: Error installing / updating
uk: Помилка встановлення / оновлення

en: Installed %project_name successfully
uk: %project_name успішно встановлено

en: Downloading updates failed:
uk: Не вдалося завантажити оновлення:

en: Updates downloaded successfully.
uk: Оновлення успішно завантажені.

en: Fatal error trying to download.
uk: Критична помилка при спробі завантаження.

en: Downloading %project
uk: Завантаження %project

en: Failed to download %project from %url
uk: Не вдалося завантажити %project з %url

en: Update manager
uk: Менеджер оновлень

en: Apps
uk: Програми

en: Enable Demo Content
uk: Увімкнути демо-вміст

en: Install and Manage Apps
uk: Встановлення застосунків і керування ними

en: Conflicts
uk: Конфлікти
