Apps (7.x-1.0-beta16) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: enabled
gl: activado

en: Status
gl: Estado

en: Author
gl: Autor/a

en: disabled
gl: desactivado

en: Description
gl: Descrición

en: Version
gl: Versión

en: Continue
gl: Continuar

en: Configure
gl: Configurar

en: Error
gl: Erro

en: Warning
gl: Alerta

en: OK
gl: Aceptar

en: Details
gl: Detalles

en: Info
gl: Información

en: Not enabled
gl: Desactivado

en: Save permissions
gl: Gardar permisos

en: Config
gl: Configuración

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
gl: Advertencia: Proporcionar só os roles de confianza. Este permiso implica riscos de seguridade.

en: Error installing / updating
gl: Erro o instalar ou actualizar

en: Installed %project_name successfully
gl: Instalouse %project_name con éxito

en: Downloading updates failed:
gl: Fallou a descarga das actualizacións:

en: Updates downloaded successfully.
gl: Actualizacións baixadas con éxito.

en: Fatal error trying to download.
gl: Erro irrecuperable ao tentar descargar.

en: Downloading %project
gl: Descargando %project

en: Failed to download %project from %url
gl: No se puido descargar %project de %url

en: Update manager
gl: Xestor de actualización
