Apps (7.x-1.0-beta16) - en to nl translation catalogue (36 entries)

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: Author
nl: Auteur

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Description
nl: Beschrijving

en: Version
nl: Versie

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Configure
nl: Instellen

en: Error
nl: Fout

en: Revert to defaults
nl: Standaardwaarden herstellen

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: OK
nl: Ok

en: Not enabled
nl: Niet ingeschakeld

en: Save permissions
nl: Toegangsrechten opslaan

en: Config
nl: Instellen

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
nl: Let op: alleen toevoegen aan rollen die u vertrouwt; dit toegangsrecht kan schadelijke gevolgen hebben voor de beveiliging van het systeem.

en: Error installing / updating
nl: Fout bij installeren/updaten

en: Installed %project_name successfully
nl: %project_name succesvol geïnstalleerd

en: Downloading updates failed:
nl: Downloaden van updates is mislukt:

en: Updates downloaded successfully.
nl: Updates zijn succesvol gedownload.

en: Fatal error trying to download.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het downloaden.

en: Downloading %project
nl: %project wordt gedownload

en: Failed to download %project from %url
nl: Downloaden van %project vanaf %url is mislukt

en: Update manager
nl: Update Manager

en: Available Updates
nl: Beschikbare updates

en: Downloading modules
nl: Modules downloaden

en: Preparing to download needed modules
nl: Downloaden van benodigde modules voorbereiden

en: Enable Demo Content
nl: Demo inhoud inschakelen

en: Disable Demo Content
nl: Demo inhoud uitschakelen

en: Install and Manage Apps
nl: Apps beheren en installeren

en: Administer the App Store
nl: De App Store beheren

en: Update Library
nl: Bibliotheek bijwerken

en: Distribution Management
nl: Distributiebeheer

en: Customer Rating
nl: Klantbeoordeling

en: Average rating for this version:
nl: Gemiddelde beoordeling voor deze versie:

en: No applications currently available.
nl: Geen toepassing beschikbaar

en: Conflicts
nl: Conflicten
