Apps (7.x-1.0-beta18) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Author
az: Müəllif

en: disabled
az: söndürülüb

en: Description
az: İzahat

en: Version
az: Versiya

en: Update
az: Yeniləmə

en: Continue
az: Davam et

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Error
az: Səhv

en: Revert to defaults
az: Defoltlara qayıt

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Details
az: Detallar

en: Other
az: Digər

en: Info
az: Məlumat

en: Not enabled
az: Aktiv deyil

en: Save permissions
az: İcazələri yadda saxlayın

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
az: Xəbərdarlıq: Yalnız etibarlı rollara verin; bu icazənin təhlükəsizlik təsirləri var.
