Apps (7.x-1.0-beta19) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: enabled
lt: įjungta

en: Status
lt: Būsena

en: Author
lt: Autorius

en: disabled
lt: išjungtas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Version
lt: Versija

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Continue
lt: Tęsti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Error
lt: Klaida

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: OK
lt: Gerai

en: Details
lt: Išsamiai

en: Other
lt: Kiti

en: Info
lt: Informacija

en: Not enabled
lt: Neįjungta

en: Save permissions
lt: Išsaugoti teises

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
lt: Įspėjimas: Suteikite tik patikimoms rolėms, šie leidimai gali turėti būt nesaugus.

en: Error installing / updating
lt: Diegimo  / atnaujinimo klaida

en: Installed %project_name successfully
lt: %project_name įdiegtas sėkmingai

en: Downloading updates failed:
lt: Atnaujinimų siuntimas nepavyko:

en: Updates downloaded successfully.
lt: Atnaujinimai atsiųsti sėkmingai.

en: Fatal error trying to download.
lt: Mirtina klaida bandant atsiųsti.

en: Downloading %project
lt: Atsiunčiamas %project

en: Failed to download %project from %url
lt: Negalima gauti %project iš %url

en: Update manager
lt: Atnaujinimų tvarkyklė
