Apps (7.x-1.0-beta19) - en to pl translation catalogue (33 entries)

en: enabled
pl: włączone

en: Author
pl: Autor

en: disabled
pl: wyłączone

en: Description
pl: Opis

en: Version
pl: Wersja

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Error
pl: Błąd

en: Revert to defaults
pl: Przywróć do stanu domyślnego

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Details
pl: Szczegóły

en: Other
pl: Inne

en: Info
pl: Informacja

en: Not enabled
pl: Nie włączony

en: Save permissions
pl: Zachowaj ustawienia uprawnień

en: Config
pl: Konfiguracja

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
pl: Uwaga: tylko dla zaufanych ról; to uprawnienie dotyczy bezpieczeństwa.

en: Error installing / updating
pl: Błąd instalacji / aktualizacji

en: Installed %project_name successfully
pl: Zainstalowano %project_name pomyślnie

en: Downloading updates failed:
pl: Błąd przy pobieraniu aktualizacji

en: Updates downloaded successfully.
pl: Pobieranie aktualizacji powiodło się.

en: Fatal error trying to download.
pl: Wystąpił błąd krytyczny podczas pobierania.

en: Downloading %project
pl: Pobieranie projektu %project

en: Failed to download %project from %url
pl: Pobieranie %project z adresu %url nie powiodło się.

en: Update manager
pl: Menedżer aktualizacji

en: Apps
pl: Aplikacje

en: Available Updates
pl: Dostępne aktualizacje

en: @num stars
pl: @num gwiazdek

en: !count ratings
pl: !count ocen

en: There was an error installing @module app.
pl: Podczas instalacji aplikacji @module wystąpił błąd.

en: Enabled %module app
pl: Włącz aplikację %module

en: Installed Apps
pl: Zainstalowane aplikacje
