Apps (7.x-1.0-beta20) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: enabled
gu: સક્રિય

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Author
gu: લેખક

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Error
gu: ભુલ

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Details
gu: વિગતો

en: Other
gu: અન્ય

en: Not enabled
gu: સક્રિય નથી
