Apps (7.x-1.0-beta20) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Author
ne: लेखक

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Description
ne: विवरण

en: Version
ne: संस्करण

en: Update
ne: अपडेट

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Error
ne: त्रुटि

en: Warning
ne: चेतावनी

en: OK
ne: ठिक छ

en: Details
ne: विस्तृत

en: Info
ne: जानकारी
