Apps (7.x-1.0-beta20) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: enabled
ur: فعال

en: Status
ur: حالت

en: Author
ur: مصنف

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Description
ur: وضاحت

en: Configure
ur: ترتیب

en: Error
ur: خرابی

en: Warning
ur: انتباہ
