Apps (7.x-1.0-beta9) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: disabled
ml: അപ്രാപ്തമാക്കിയ

en: Description
ml: വിവരണം

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Continue
ml: തുടരുക

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: OK
ml: ശരി

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ

en: Info
ml: വിവരം

en: Not enabled
ml: സജ്ജമല്ല
