Archibald (7.x-2.0) - en to hy translation catalogue (75 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Pages
hy: Էջեր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: content
hy: պարունակություն

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: not verified
hy: չի ստուգվել

en: error
hy: սխալ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Version
hy: Տաբերակ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: No log messages available.
hy: Որևէ լոգ հաղորդագրություն հասանելի չէ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Country
hy: Երկիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Error
hy: Սխալ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Update options
hy: Թարմացնել տարբերակները

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Logo
hy: Լոգո

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Color
hy: Գույն

en: Role
hy: Դեր

en: Ignore
hy: Անտեսել

en: Port
hy: Պորտ

en: The update has been performed.
hy: Թարմացումը կատարվել է:

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: Delete comments
hy: Ջնջել մեկնաբանությունները

en: Published comments
hy: Հրապարակված մեկաբանություններ

en: No comments available.
hy: Մեկնաբանություններ չկան:

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: Publish the selected comments
hy: Հրապարակել նշված մեկնաբանությունները

en: Delete the selected comments
hy: Ջնջել նշված մեկնաբանությունները

en: Deleted @count comments.
hy: Ջնջված  @count  մեկնաբանություններ:

en: Unapproved comments
hy: Չհաստատված  մեկնաբանություններ

en: Deleted 1 comment. | Deleted @count comments.
hy[0]: 1 մեկնաբանություն ջնջված է:
hy[1]: @count մեկնաբանություններ ջնջված  են:
