Archibald (7.x-2.0) - en to ne translation catalogue (70 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Development
ne: विकास

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: not verified
ne: रुजूगरिएको छैन

en: error
ne: त्रुटि

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Version
ne: संस्करण

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: No log messages available.
ne: लग सन्देश उपलब्ध छैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Upload
ne: अपलोड

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Error
ne: त्रुटि

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Update options
ne: अपडेट गर्ने विकल्पहरू

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Logo
ne: ब्याज

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Location
ne: स्थान

en: Revisions
ne: संशोधन

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस

en: Color
ne: रंग

en: Ignore
ne: वास्ता नगरनु

en: reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: The update has been performed.
ne: अपडेट भयो

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू

en: Not published
ne: अप्रकाशित

en: details
ne: विस्तृत जानकारी

en: Delete comments
ne: कमेंट्सलाई हटाउनुहोस्

en: Published comments
ne: प्रकाशित कमेन्टहरु

en: Enter the terms you wish to search for.
ne: तपाईँले खोज्न चाहनुभएको शब्द हाल्नुहोस।

en: Translate
ne: अनुवाद

en: Publish the selected comments
ne: छानिएका कमेन्टहरुलाई प्रकाशित गर्नुहोस्

en: Unpublish the selected comments
ne: छानिएका कमेन्टहरुलाई अप्रकाशित गर्नुहोस्

en: Search form
ne: खोजी फारम
