Archibald (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (128 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Pages
sk: Stránky

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: content
sk: obsah

en: Development
sk: Vývoj

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: optional
sk: voliteľné

en: required
sk: požadované

en: Comments
sk: Komentáre

en: not verified
sk: bez overenia

en: Cost
sk: Náklady

en: unknown
sk: neznáme

en: error
sk: chyba

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Version
sk: Verzia

en: all
sk: všetko

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Message
sk: Správa

en: No log messages available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne správy v zázname.

en: Password
sk: Heslo

en: Country
sk: Krajina

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Import
sk: Importovať

en: Field
sk: Pole

en: Changes
sk: Zmeny

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Catalog
sk: Katalóg

en: Icon
sk: Ikona

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Format
sk: Formát

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Components
sk: Komponenty

en: Upload
sk: Nahrať

en: User
sk: Používateľ

en: Error
sk: Chyba

en: Options
sk: Nastavenia

en: Created
sk: Vytvorené

en: Update options
sk: Možnosti aktualizácie

en: hours
sk: hodiny

en: days
sk: dni

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Comment
sk: Komentár

en: Published
sk: Zverejnené

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Revisions
sk: Revízie

en: Term
sk: Termín

en: Success
sk: Úspech

en: configure
sk: konfigurácia

en: Address
sk: Adresa

en: Other
sk: Ostatné

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Color
sk: Farba

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: reset
sk: resetovať

en: Class
sk: Trieda

en: Close
sk: Zatvoriť

en: City
sk: Mesto

en: ZIP
sk: PSČ

en: seconds
sk: sekundy

en: minutes
sk: minúty

en: The update has been performed.
sk: Bola vykonaná aktualizácia.

en: Search results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Entity
sk: Entita

en: Current status
sk: Súčasný stav

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: details
sk: podrobnosti

en: image
sk: obrázok

en: Delete comments
sk: Odstrániť komentáre

en: Published comments
sk: Zverejnené komentáre

en: publish
sk: zverejniť

en: !name field is required.
sk: Pole !name je povinné.

en: Live
sk: Naživo

en: Select
sk: Zvoľte

en: log
sk: záznam

en: Enter the terms you wish to search for.
sk: Zadajte slová, ktoré chcete vyhľadať.

en: Plugins
sk: Zásuvné moduly

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Canceled
sk: Zrušená

en: No comments available.
sk: Žiadne komentáre nie sú dostupné.

en: Organization
sk: Firma

en: Context
sk: Kontext

en: Local
sk: Lokálny

en: deleted
sk: odstranená

en: Translate
sk: Preložiť

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Post new comment
sk: Poslať nový komentár

en: Relations
sk: Vzťahy

en: Publish the selected comments
sk: Zverejniť zvolené komentáre

en: Unpublish the selected comments
sk: Zrušiť zverejnenie zvolených komentárov

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
sk: Naozaj chcete odstrániť tieto a s nimi zviazané komentáre?

en: Posted in
sk: Poslané do

en: Delete the selected comments
sk: Odstrániť vybrané komentáre

en: Search form
sk: Vyhľadávanie

en: Create Date
sk: Vytvoriť dátum

en: Select one or more comments to perform the update on.
sk: Vyberte jeden alebo viac komentárov, na ktorých chcete vykonať aktualizáciu.

en: There do not appear to be any comments to delete, or your selected comment was deleted by another administrator.
sk: Zdá sa, že nie sú k dispozícií žiadne komentáre na odstránenie, alebo vami vybrané komentáre boli odstránené iným administrátorom.

en: Deleted @count comments.
sk: Odstránených @count komentárov.

en: Unapproved comments (@count)
sk: Neschválené komentáre (@count)

en: Unapproved comments
sk: Neschválené komentáre

en: E-mails
sk: E-maily

en: Deleted 1 comment. | Deleted @count comments.
sk[0]: Odstránený 1 komentár.
sk[1]: Odstránené @count komentáre.
sk[2]: Odstránených @count komentárov.

en: entity
sk: entita

en: Translation for @language
sk: Preklad pre jazyk @language
