Archibald (7.x-2.1-rc1) - en to hu translation catalogue (165 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Pages
hu: Oldalak

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Username
hu: Felhasználónév

en: content
hu: tartalom

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Subject
hu: Tárgy

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: optional
hu: nem kötelező

en: required
hu: szükséges

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: More
hu: Több

en: not verified
hu: nem ellenőrzött

en: Cost
hu: Költség

en: unknown
hu: ismeretlen

en: Tags
hu: Címkék

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Version
hu: Verzió

en: File
hu: Fájl

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Size
hu: Méret

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Message
hu: Üzenet

en: No log messages available.
hu: Nincs egyetlen rögzített esemény sem.

en: Password
hu: Jelszó

en: Country
hu: Ország

en: Image
hu: Kép

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Field
hu: Mező

en: Changes
hu: Változások

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Update
hu: Frissítés

en: Icon
hu: Ikon

en: Add
hu: Hozzáadás

en: View
hu: Megtekintés

en: Format
hu: Formátum

en: URL
hu: Webcím

en: Text
hu: Szöveg

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Components
hu: Összetevők

en: Upload
hu: Feltöltés

en: User
hu: Felhasználó

en: Error
hu: Hiba

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Created
hu: Létrehozva

en: Update options
hu: Frissítési lehetőségek

en: All
hu: Mind

en: Year
hu: Év

en: Add content
hu: Tartalom hozzáadása

en: General information
hu: Általános információ

en: Logo
hu: Logó

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Published
hu: Közzétéve

en: Location
hu: Helyszín

en: Revisions
hu: Változatok

en: Term
hu: Kifejezés

en: Fields
hu: Mezők

en: Success
hu: Sikeres

en: configure
hu: beállít

en: Demo
hu: Tesztelés

en: Month
hu: Hónap

en: Details
hu: Részletek

en: Address
hu: Cím

en: State
hu: Állapot

en: Filter by
hu: Szűrés e szerint:

en: back
hu: vissza

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Role
hu: Szerepkör

en: Ignore
hu: Mellőz

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: reset
hu: alaphelyzet

en: Class
hu: Osztály

en: Close
hu: Bezár

en: City
hu: Város

en: The configuration has been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: to
hu: ide

en: The update has been performed.
hu: A frissítés végrehajtva.

en: Search results
hu: Találatok

en: Deleted
hu: Törölt

en: Entity
hu: Entitás

en: Days
hu: Napok

en: Hours
hu: Órák

en: Seconds
hu: Másodperc

en: Coverage
hu: Lefedettség

en: Not published
hu: Rejtett

en: Minutes
hu: Perc

en: Connection timeout
hu: Kapcsolat időtúllépés

en: Delete comments
hu: Hozzászólások törlése

en: Published comments
hu: Közzétett hozzászólások

en: !name field is required.
hu: „!name” mezőt ki kell tölteni.

en: Live
hu: Élő

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Plugins
hu: Beépülők

en: Descriptions
hu: Leírások

en: Publish
hu: Közzététel

en: Unpublish
hu: Elrejtés

en: Canceled
hu: Megszakítva

en: No comments available.
hu: Nincs megjeleníthető hozzászólás.

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: Identifier
hu: Azonosító

en: Local
hu: Helyi

en: Person
hu: Személy

en: Translate
hu: Fordítás

en: Choose
hu: Választás

en: Rating
hu: Értékelés

en: Post new comment
hu: Új hozzászólás beküldése

en: Preview image
hu: Előnézeti kép

en: Relations
hu: Kapcsolatok

en: Difficulty
hu: Nehézség

en: In progress
hu: Folyamatban

en: Contributors
hu: Közreműködők

en: Publish the selected comments
hu: A kijelölt hozzászólások közzététele

en: Unpublish the selected comments
hu: A kijelölt hozzászólások elrejtése

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
hu: Ezek a hozzászólások a rájuk érkezett válaszokkal együtt biztosan törölhetők?

en: Colour
hu: Szín

en: Posted in
hu: Hozzászólás ehhez

en: Download file
hu: Fájl letöltése

en: File upload
hu: Fájlfeltöltés

en: Finished with an error.
hu: Hibával fejeződött be.

en: Relation
hu: Kapcsolat

en: Not set
hu: Nincs beállítva

en: Please enter a valid URL.
hu: Érvényes webcímet kell megadni.

en: Language settings
hu: Nyelvi beállítások

en: Resource
hu: Erőforrás

en: Delete the selected comments
hu: A kijelölt hozzászólások törlése

en: Search form
hu: Keresés űrlap

en: at
hu: -

en: Organisation
hu: Szervezet

en: Related
hu: Kapcsolódó

en: Progress
hu: Feldolgozottság

en: Select one or more comments to perform the update on.
hu: Egy vagy több hozzászólást ki kell választani a frissítés elvégzéséhez.

en: There do not appear to be any comments to delete, or your selected comment was deleted by another administrator.
hu: Úgy tűnik nincs törlendő hozzászólás, vagy a kijelölt hozzászólásokat egy másik adminisztrátor már törölte.

en: Deleted @count comments.
hu: @count hozzászólás törlése megtörtént.

en: Unapproved comments (@count)
hu: @count el nem fogadott hozzászólás

en: Unapproved comments
hu: Nem elfogadott hozzászólások

en: E-mails
hu: E-mailek

en: Edit account
hu: Fiók szerkesztése

en: subject
hu: tárgy

en: recommend
hu: ajánl

en: Rights
hu: Jogok

en: Contributor
hu: Közreműködő

en: Deleted 1 comment. | Deleted @count comments.
hu[0]: A hozzászólás törlése megtörtént.
hu[1]: @count hozzászólás törlése megtörtént.

en: Field: @field
hu: Mező: @field

en: entity
hu: entitás

en: Please enter a valid url
hu: Valós url megadása szükséges

en: Enter first name.
hu: Keresztnév beírása.

en: Catalogue
hu: Katalógus

en: Enter user name.
hu: Felhasználónév beírása.

en: Enter last name.
hu: Vezetéknév beírása.
