Archibald (7.x-2.4) - en to lt translation catalogue (115 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: content
lt: turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Subject
lt: Tema

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Enable
lt: Įjungti

en: Comments
lt: Komentarai

en: More
lt: Daugiau

en: Cost
lt: Savikaina

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: ERROR
lt: KLAIDA

en: Version
lt: Versija

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Message
lt: Žinutė

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų.

en: Country
lt: Šalis

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Required
lt: Privalomas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Field
lt: Laukelis

en: Changes
lt: Pakeitimai

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Catalog
lt: Katalogas

en: Icon
lt: Piktograma

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Format
lt: Formatas

en: Text
lt: Tekstas

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Components
lt: Komponentai

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: User
lt: Narys

en: Error
lt: Klaida

en: Options
lt: Nustatymai

en: All
lt: Visi

en: Done
lt: Atlikta

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Year
lt: Metai

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: General information
lt: Bendra informacija

en: Logo
lt: Logotipas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Revisions
lt: Versijos

en: Term
lt: Terminas

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Month
lt: Mėnesis

en: Details
lt: Išsamiai

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: Filter by
lt: Filtruoti pagal

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Role
lt: Rolė

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Class
lt: Klasė

en: Users
lt: Nariai

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Close
lt: Uždaryti

en: Duration
lt: Laikas

en: City
lt: Miestas

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Pending
lt: Laukiama

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Entity
lt: Esybė

en: Days
lt: Dienos

en: Hours
lt: Valandos

en: Seconds
lt: Sekundės

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Minutes
lt: Minutės

en: My workspace
lt: Mano darbalaukis

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: Finished
lt: Pabaiga

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: Canceled
lt: Atšaukta

en: Unavailable
lt: Neįmanoma

en: Context
lt: Kontekstas

en: Close Window
lt: Uždaryti langą

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: No title
lt: Be pavadinimo

en: Translate
lt: Versti

en: Original text
lt: Orginalus tekstas

en: Relations
lt: Ryšiai

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Language settings
lt: Kalbos nuostatos

en: Search form
lt: Paieškos forma
