Archibald (7.x-2.6) - en to gl translation catalogue (110 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Pages
gl: Páxinas

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: content
gl: contido

en: Type
gl: Tipo

en: Subject
gl: Asunto

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Enable
gl: Activar

en: Comments
gl: Comentarios

en: More
gl: Máis

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Version
gl: Versión

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Size
gl: Tamaño

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Message
gl: Mensaxe

en: No log messages available.
gl: Non hai mensaxes de rexistro dispoñibles.

en: Country
gl: País

en: Image
gl: Imaxe

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Field
gl: Campo

en: Changes
gl: Cambios

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Icon
gl: Icona

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Format
gl: Formato

en: Text
gl: Texto

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Components
gl: Compoñentes

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: User
gl: Usuario/a

en: Error
gl: Erro

en: Options
gl: Opcións

en: All
gl: Todo

en: Done
gl: Feito

en: Access denied
gl: Acceso denegado

en: Year
gl: Ano

en: Add content
gl: Agregar contido

en: General information
gl: Información xeral

en: Logo
gl: Logotipo

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Location
gl: Localización

en: Revisions
gl: Revisión

en: Term
gl: Termo

en: configure
gl: configurar

en: Month
gl: Mes

en: Details
gl: Detalles

en: Address
gl: Enderezo

en: State
gl: Estado

en: Filter by
gl: Filtrar por

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: Role
gl: Rol

en: Ignore
gl: Ignorar

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Class
gl: Clase

en: Users
gl: Usuarios

en: Optional
gl: Opcional

en: Close
gl: Pechar

en: Duration
gl: Duración

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Pending
gl: Pendente

en: to
gl: a

en: Search results
gl: Resultados da busca

en: Deleted
gl: Borrado

en: Period
gl: Periodo

en: Seconds
gl: Segundos

en: Not published
gl: Non publicado

en: !name field is required.
gl: O campo !name é necesario.

en: Finished
gl: Finalizado

en: Publish
gl: Publicar

en: Unpublish
gl: Non publicar

en: Canceled
gl: Cancelado

en: Unavailable
gl: Non dispoñíbel

en: Interface language
gl: Idioma da interface

en: Context
gl: Contexto

en: Identifier
gl: Identificador

en: Keyword
gl: Chave

en: No title
gl: Sen título

en: Your message
gl: A súa mensaxe

en: Translate
gl: Traducir

en: Original text
gl: Texto orixinal

en: Relations
gl: Relacións

en: Draft
gl: Borrador

en: Language settings
gl: Opcións de idioma

en: Search form
gl: Formulario de busca
