Archibald (7.x-2.7) - en to sr translation catalogue (46 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Subject
sr: Предмет

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Enable
sr: Укључи

en: More
sr: Више

en: Edit
sr: Измени

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Message
sr: Порука

en: Country
sr: Земља

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: User
sr: Корисник

en: Error
sr: Грешка

en: Access denied
sr: Приступ одбијен

en: Year
sr: Година

en: Logo
sr: Лого

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Month
sr: Месец

en: State
sr: Статус

en: Role
sr: Улога

en: Ignore
sr: Игнориши

en: Contact information
sr: Информације за контакт

en: !name field is required.
sr: Морате да попуните поље !name.

en: Finished
sr: Завршено

en: Original text
sr: Изворни текст

en: Draft
sr: Предлог

en: Language settings
sr: Подешавање језика
