Archibald (7.x-3.0-beta3) - en to lt translation catalogue (59 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: more
lt: daugiau

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Statistics
lt: Statistika

en: Upload
lt: Įkelti

en: User
lt: Narys

en: action
lt: veiksmas

en: All
lt: Visi

en: Year
lt: Metai

en: Page
lt: Puslapis

en: From
lt: Nuo

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: active
lt: aktyvus

en: help
lt: pagalba

en: Month
lt: Mėnesis

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: Day
lt: Diena

en: Role
lt: Rolė

en: Users
lt: Nariai

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Pending
lt: Laukiama

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: author
lt: autorius

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: About
lt: Apie

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Uses
lt: Naudoja

en: File upload
lt: Failo įkėlimas

en: Meta data
lt: Meta duomenys

en: - Choose an operation -
lt: - Pasirinkite operaciją -

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
