Archibald (7.x-3.0-rc1) - en to ca translation catalogue (69 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: more
ca: més

en: unknown
ca: desconegut

en: Yes
ca: Sí

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Import
ca: Importa

en: Label
ca: Etiqueta

en: Refresh
ca: Refresca

en: add
ca: afegir

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Upload
ca: Puja

en: User
ca: Usuari

en: action
ca: acció

en: Imported
ca: Importat

en: All
ca: Tot

en: Year
ca: Any

en: Page
ca: Pàgina

en: From
ca: De

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: active
ca: actiu

en: help
ca: ajuda

en: Month
ca: Mes

en: Address
ca: Adreça

en: State
ca: Estat

en: added
ca: afegit

en: Day
ca: Dia

en: Role
ca: Rol

en: Users
ca: Usuaris

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Created date
ca: Data de creació

en: Updated date
ca: Data d'actualització

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: author
ca: autor

en: Missing
ca: Perdut

en: Apply
ca: Aplica

en: Publish
ca: Publica

en: Unpublish
ca: Retira

en: inactive
ca: Inactiu

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Organization
ca: Organització

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Uses
ca: Usos

en: Meta data
ca: Metadades

en: - Choose an operation -
ca: - Selecciona una operació -

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: No file was uploaded.
ca: No s'ha pujat cap fitxer.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments

en: view all
ca: veure tots

en: Master
ca: Mestre

en: Get the actual content from a content revision.
ca: Obté el contingut real a partir d'una revisió de contingut.
