Archibald (7.x-3.0-rc9) - en to te translation catalogue (42 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: more
te: మరిన్ని

en: unknown
te: తెలియని

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Date
te: తేదీ

en: Search
te: వెతుకు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Label
te: లేబుల్

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: User
te: వాడుకరి

en: action
te: చర్య

en: All
te: అన్నీ

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Page
te: పేజీ

en: From
te: నుండి

en: Filter
te: వడపోయి

en: help
te: సహాయం

en: Month
te: నెల

en: Address
te: చిరునామా

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Day
te: రోజు

en: Users
te: వాడుకరులు

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు

en: - All -
te: - అన్ని -
