Archibald (7.x-3.0) - en to az translation catalogue (53 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: more
az: daha çox

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Import
az: İmport

en: Refresh
az: Yenilə

en: ID
az: İD

en: Statistics
az: Statistika

en: Upload
az: Yükləmə

en: User
az: İstifadəçi

en: action
az: hərəkət

en: All
az: Hammısı

en: Year
az: İl

en: Page
az: Səhifə

en: From
az: Kimdən

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: active
az: aktiv

en: Month
az: Ay

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: Day
az: Gün

en: Role
az: Rollar

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Sort by
az: Sırala

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: author
az: müəllif

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Publish
az: Dərc et

en: Unpublish
az: Dərc olunmasın

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments
