Archibald (7.x-3.2) - en to pl translation catalogue (74 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: more
pl: więcej

en: unknown
pl: nieznane

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Import
pl: Importuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Refresh
pl: Odśwież

en: add
pl: dodaj

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: User
pl: Użytkownik

en: action
pl: akcja

en: Imported
pl: Zaimportowano

en: All
pl: Wszystko

en: Year
pl: Rok

en: Page
pl: Strona

en: From
pl: Od

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Is default
pl: Jest domyślne

en: active
pl: aktywny

en: help
pl: pomoc

en: Month
pl: Miesiąc

en: Address
pl: Adres

en: State
pl: Stan

en: Desc
pl: Malejąco

en: Day
pl: Dzień

en: Role
pl: Rola

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Created date
pl: Data utworzenia

en: Updated date
pl: Data aktualizacji

en: Validate
pl: Walidacja

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: author
pl: autor

en: Missing
pl: Brakujące

en: Content settings
pl: Ustawienia zawartości

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Publish
pl: Publikuj

en: Unpublish
pl: Wstrzymaj publikację

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: inactive
pl: nieaktywne

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Organization
pl: Organizacja

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: About
pl: O stronie

en: Nid
pl: ID węzła

en: clone
pl: duplikuj

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Uses
pl: Używa

en: - Choose an operation -
pl: - Wybierz operację -

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments

en: view all
pl: zobacz wszytkie

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Admin page
pl: Strona administracyjna

en: Master
pl: Główny

en: Get the actual content from a content revision.
pl: Pobierz właściwą zawartość na podstawie wersji zawartości.
