Archibald (7.x-3.7) - en to he translation catalogue (72 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Cancel
he: ביטול

en: more
he: עוד

en: unknown
he: אחר

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Date
he: תאריך

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Import
he: יבוא

en: Label
he: תווית

en: URL
he: כתובת URL

en: Refresh
he: ריענון

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Upload
he: העלאה

en: User
he: משתמש

en: action
he: פעולה

en: All
he: הכל

en: Year
he: שנה

en: Page
he: דף

en: From
he: מאת

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: active
he: פעיל

en: help
he: עזרה

en: Month
he: חודש

en: Address
he: כתובת

en: State
he: מצב

en: Desc
he: יורד

en: General
he: כללי

en: Day
he: יום

en: Role
he: תפקיד

en: Users
he: חברי האתר

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: author
he: מחבר/ת

en: Missing
he: חסר

en: Test connection
he: בדוק את החיבור

en: Apply
he: החל

en: Publish
he: פרסם

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"

en: inactive
he: לא פעיל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Organization
he: ארגון

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: clone
he: שכפול

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Uses
he: שימושים

en: File upload
he: העלאת קבצים

en: - Choose an operation -
he: - בחירת פעולה -

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: view all
he: צפה בכולם

en: Asc
he: סדר עולה

en: Admin page
he: דף המנהל

en: Master
he: מאסטר
