Architecture (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: edit
az: redaktə et

en: mail
az: poçt

en: Anonymous
az: Anonim
