Architecture (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (57 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: select
hy: ընտրել

en: Pages
hy: Էջեր

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: disabled
hy: անջատված

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Path
hy: Ուղի

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: mail
hy: էլ. փոստ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Database type
hy: Տվյալների բազայի տեսակը

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Area
hy: Տարածք

en: Page
hy: Էջ

en: Recipients
hy: ստացողներ

en: Selected
hy: ընտրված

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Roles
hy: Դերեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Explanation
hy: Բացատրություն

en: Role name
hy: Դերի անուն

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Count
hy: քանակ

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Rows
hy: Տողեր

en: Cache
hy: Քեշ

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Last run !time ago
hy: Աշխատացվել է !time առաջ

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Blocks
hy: Բլոկներ

en: Precision
hy: Ճշգրտություն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Install profile
hy: Տեղադրել պրոֆիլը
