Architecture (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (38 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Tag
az: Teq

en: Weight
az: Çəki

en: Required
az: Tələb olunur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Preview
az: Önizləmə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Access
az: İcazə

en: Path
az: Yol

en: Display
az: Monitor

en: Theme
az: Tema

en: ID
az: İD

en: Block
az: Blok

en: Module
az: Modul

en: Roles
az: Rollar

en: Role ID
az: Rol İD-si

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Sticky at top of lists
az: Siyahıların başına yapışdır

en: Role name
az: Rol adı

en: Field type
az: Sahə tipi

en: Fields
az: Sahələr

en: Table
az: Cədvəl

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Query
az: Sorğu

en: Variables
az: Dəyişənlər

en: Blocks
az: Bloklar

en: Menus
az: Menyular

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Bundle
az: Paket

en: view actual size
az: faktiki ölçüyə baxın
