Architecture (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (46 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Tag
lt: Žymė

en: Weight
lt: Svoris

en: Required
lt: Privalomas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Views
lt: Vaizdai

en: Access
lt: Priėjimas

en: Path
lt: Kelias

en: Region
lt: Sritis

en: Display
lt: Rodymas

en: Theme
lt: Tema

en: path
lt: kelias

en: Block
lt: Blokas

en: Module
lt: Modulis

en: Roles
lt: Rolės

en: Role ID
lt: Rolės ID

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: Field ID
lt: Laukelio ID

en: Role name
lt: Rolės pavadinimas

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: An error occurred
lt: Įvyko klaida

en: Table
lt: Lentelė

en: Handler
lt: Tvarkytojas

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Query
lt: Užklausa

en: Storage
lt: Saugykla

en: Variables
lt: Kintamieji

en: Blocks
lt: Blokai

en: Menus
lt: Meniu

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: In code
lt: Kode

en: view actual size
lt: peržiūrėti tikrą dydį
