Architecture (7.x-2.0) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Path
sr: Путања

en: Region
sr: Регион

en: Theme
sr: Тема

en: ID
sr: ИД

en: Block
sr: Блок

en: Roles
sr: Улоге

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Field type
sr: Tип поља

en: Bundle
sr: Пакет
