Arctica (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: footer
uk: нижній колонтитул

en: Comments
uk: Коментарі

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: up
uk: вгору

en: Go to parent page
uk: Перейти на батьківську сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: header
uk: верхній колонтитул

en: Help
uk: Довідка

en: Default
uk: Базово

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Font size
uk: Розмір шрифту

en: this article
uk: ця стаття

en: Print
uk: Друк

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Meta tags
uk: Мета-теґи

en: Font style
uk: Стиль шрифту

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: auto
uk: автоматичний

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Sidebar first width
uk: Ширина першої бічної панелі

en: Equal heights
uk: Рівні висоти

en: Media query for this layout
uk: Запити середовища для цього макету
