Arctica (7.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: footer
ar: تذييل

en: Comments
ar: التعليقات

en: ‹
ar: ▸

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: up
ar: فوق

en: Go to parent page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأم

en:  ›
ar:  ◂

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: header
ar: ترويسة

en: Help
ar: المساعدة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Font size
ar: حجم الخط

en: Print
ar: الطباعة

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Font style
ar: نوع الخط

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول

en: Sidebar second
ar: الشريط الجانبي الثاني
