Arctica (7.x-1.0-beta4) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Forms
ur: فارم

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Comments
ur: تبصرے

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Default
ur: طے شدہ
