ARTE Open API (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Language
de: Sprache

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Settings
de: Einstellungen

en: Client ID
de: Client-ID

en: English
de: Englisch

en: French
de: Französisch

en: Limit
de: Begrenzung

en: No limit
de: Keine Begrenzung

en: German
de: Deutsch

en: All languages
de: Alle Sprachen

en: Platform
de: Plattform

en: Cinema
de: Kino
