ARTE Open API (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Language
hy: Լեզու

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Info
hy: Ինֆո

en: German
hy: Գերմաներեն

en: All languages
hy: Բոլոր լեզուները
