ARTE Open API (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Info
ne: जानकारी

en: German
ne: जर्मन

en: All languages
ne: सबै भाषाहरू
